KONST / Litografier / Färglitografi 9488683
nr 948 8683
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Kaj Bernstone (f. 1946), Jimi Hendrix, 86/290, signerad, bladets mått: 63x50
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
måndag 16 mars 2015
kl 19:06:41